Новини » Політика 14 лютого, 2019, 5:25
Будь, як Рейган: Тарута дав пораду Зеленському не поспішати з президенством
ZIK
ZIK

Якщо Зеленський хоче змінити політичне життя, нехай робить, як Рональд Рейган.

Про це в ефірі програми «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK розповів народний депутат України Сергій Тарута.

За словами пана Тарути, якщо людина відома і впізнавана, то це не означає, що вона здатна управляти країною. Треба розуміти, що в Україні є колосальний комплекс економічних, соціальних і політичних проблем, для подолання яких потрібна компетенція.

«Спочатку Рейган був сенатором, потім двічі губернатором найбільшого в США штату. Він довів, що ефективний і тому взяв на себе відповідальність за управління країною. Від правильних і неправильних кроків президента залежать мільйони людей», – зазначив Тарута.

Політик навів негативний приклад Італії, де зараз є рецесія. Це сталося тому, що там до влади прийшли люди-популісти, які були дуже відомими в суспільстві.

«Суспільство думає, якщо відомий та успішний артист, то він буде успішним політиком і керівником країни. А це зовсім не так. Є дуже багато відомих людей у різних галузях, але вони не мають компетенцій для управління державою», – переконаний політик.

Пан Тарута зауважив, що в той час, коли в країні величезні борги, президентом має бути людина, в якої є хороша репутація. А репутація це те, що роками підтверджується справами, а не лише словами.

«Кандидат у президенти повинен володіти певними якостями, без яких він не зможе стати хорошим управлінцем. У кандидата має бути репутація, професіоналізм, бачення майбутнього України і чітка стратегія, команда й патріотизм. Якщо такі жорсткі умови ставити до всіх зареєстрованих кандидатів у президенти, то залишиться тільки декілька. Я б хотів, щоб була можливість зустрітися цим декільком кандидатам, які відповідають цим критеріям, і позмагатись між собою», – прокоментував гість програми.

Нагадаємо, Громадянська мережа «ОПОРА» вказує, що безкоштовний концерт Володимира Зеленського на вихідних в Ужгороді можна розцінювати як підкуп виборців, оскільки шоумен є кандидатом у президенти.


Реклама

Бажаєте покращити ваше життя? Змінить свої звички. Про це більш детальніше вам розкажуть цікаві новини. Змінюйте себе, змінюйте своє життя.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-23 23:45 :50