Новини » Політика 14 лютого, 2019, 20:25
Без міністра: нардеп повідомив про причину неможливості повноцінного призначення Уляни Супрун
ZIK
ZIK

Уляну Супрун не можуть призначити на посаду міністра, бо багато депутатів із коаліції її не підтримують, але водночас деякі фракції не з коаліції готові проголосувати за неї.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Григорій Шверк.

За словами пана Шверка, питання з призначенням Уляни Супрун на посаду міністра не може вирішитися через те, що у Верховній Раді немає достатньої кількості голосів для того, щоб затвердити її кандидатуру.

«Навіть у нашій фракції є велика кількість людей, які не підтримують реформу Уляни Супрун. Але, наприклад, є «Самопоміч», яка не є в коаліції, але підтримує її реформу всією фракцією. Частина профільного комітету підтримує її реформу, а частина не підтримує. Якщо казати реально – достатньої кількості голосів для затвердження Уляни Супрун міністром немає», – зазначив Шверк.

Водночас пан Шверк зауважив, що Прем'єр-міністр Володимир Гройсман знайшов прийнятний варіант, який дозволяє Уляні Супрун працювати. Однак він визнав, що в ньому є порушення законодавства.

«Чи всі рішення в залі ми приймаємо на 100% відповідно до законодавства? Це не так. У залі порушення регламенту є на кожному кроці. Це неправильно, але так є. Тому до цього треба ставитися так, як до медичного факту, і жити з цим», – вважає політик.

Окрім цього народний обранець наголосив, що повністю підтримує реформу Уляни Супрун і вважає її однією з небагатьох, яка не тільки анонсована, а й вже виконується.

«Я серед своїх знайомих лікарів чув велику кількість схвальних відгуків. Я знаю людей, які заробляють вже більше 20 тисяч гривень, бо вони хороші спеціалісти. Мені здається, що ту робота, яку зробила ця людина в нашій країні, ми оцінимо з часом», – певен гість програми.

Нагадаємо, що Кабінет Міністрів прийняв розпорядження, яке дозволяє в.о. міністра охорони здоров’я Уляні Супрун виконувати обов’язки.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-18 20:30 :15