Новини » Регіони 13 лютого, 2019, 15:34
В Ужгороді презентували першу книгу про історію тенісу на Закарпатті

Сьогодні в Ужгороді відбулася презентація книги Василя Гаджеги, Іллі Гулянича, Івана Маріонди, Михайла Молнара «Закарпатський теніс від витоків до наших днів».

Про це  повідомляє прес-служба Закарпатської ОДА.

 Це перша книга про закарпатський теніс. Водночас, Закарпаття стало першою областю, де друком вийшов своєрідний літопис місцевого розвитку цього виду спорту.

«Змістовна, якісна, гарно ілюстрована – ця книга є певною даниною тенісистам, які стільки років і навіть епох прославляють Закарпаття, – зазначив т.в.о. директора обласного департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Василь Комарницький. – Це чергове видання, опубліковане завдяки Програмі підтримки закарпатських авторів. Лише протягом минулого року за цією програмою вийшли 17 книг. Попри те, що більшість областей відмовилися від фінансування таких проектів, Закарпаття втілює їх в життя й все активніше співпрацює з місцевими авторами. Їхні твори варті того, аби їх побачив світ».

Присутній на презентації голова Закарпатської обласної федерації тенісу Володимир Алексій подякував за створення унікального видання авторам, ветеранам спорту, обласній владі.

Участь у презентації книги взяли всі ті, хто цінує, поважає і захоплюється тенісом – ветерани цього виду спорту, професійні спортсмени, тренери, аматори, початківці і любителі. Серед присутніх були цілі родини, що кількома поколіннями грають у теніс і цінують його славні традиції на Закарпатті.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-27 00:01 :50