Новини » Львів 13 лютого, 2019, 8:41
У Жовкві аграрії обговорили перспективи запровадження ринку землі

Учора, 12 лютого, в Жовківській РДА відбулася нарада з аграріями району, під час якої найперше розглянули питання про перспективи та умови запровадження ринку землі в Україні.

Про це повідомив сьогодні, 13 лютого, власкор IA ZIK з посиланням на дані Жовківської РДА.

Зокрема, під час наради жовківських аграріїв було розглянуто такі актуальні питання: «Мінімальне податкове зобов’язання. Податок на 1 га», «Аналіз стану виконання державної підтримки агросектору у 2018 році», «Пропозиції щодо державної підтримки на 2019 рік. Напрямки вдосконалення», «Перший Український сільськогосподарський кооператив (ПУСК) – кооперація як спосіб збільшення прибутковості та ефективності малих, середніх аграрних підприємств».

Також було обговорено зміни у земельному законодавстві на 2019 рік, тобто –кардинальні зміни законодавства з 1 січня 2019 року щодо управління землями колективної власності; найтиповіші помилки при укладенні договорів оренди та їх поновленні; договір оренди, як точка входу для рейдерства: як попередити та не допустити.

Присутні заслухали інформацію про збільшення розміру орендної плати за користування земельними частками (паями) на 2019 маркетинговий рік.

А пасічники Жовківщини доповіли про дотримання норм щодо використання засобів захисту сільськогосподарських рослин.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-22 16:24 :05