Новини » Спорт 13 лютого, 2019, 23:11
Леся Цуренко програла румунці Сімоні Халеп в 1/8 фіналу турніру в Досі
Українка Леся Цуренко зазнала поразки від Сімони Халеп з Румунії в матчі 1/8 фіналу турніру WTA серії Premier – Qatar Total Open – в Досі / btu.org.ua

Друга «ракетка» України Леся Цуренко зазнала поразки від екс-першої «ракетки» світу Сімони Халеп з Румунії в матчі другого кола, 1/8 фіналу, турніру Жіночої тенісної асоціації (WTA) серії Premier – Qatar Total Open – в Досі (Катар) з призовим фондом $916 тисяч.

Зустріч, два сети якої загалом тривали 1 годину та 20 хвилин, завершилася з рахунком 6:2, 6:3 на користь 27-річної румунки, повідомляє btu.org.ua.

У чвертьфіналі посіяна під першим номером Халеп зіграє з німкенею Юлією Гьоргес, яка у свою чергу взяла гору над американкою Елісон Ріск – 6:1, 6:7 (5:7), 6:4.

Нагадаємо, посіяна у Досі під четвертим номером перша «ракетка» України Еліна Світоліна у другому колі перемогла Олену Остапенко з Латвії (6:4, 6:4) і у чвертьфіналі зустрінеться з чешкою Кароліною Муховою, яка у паралельному поєдинку зуміла обіграти Шувей Се з Таїланду (6:2, 6:4).

Додамо, що тенісний турнір Qatar Total Open у Досі завершиться в суботу, 16 лютого.

2019-10-17 10:44 :44