Новини » Політика 13 лютого, 2019, 11:05
Супрун: Сьогодні Кабмін визначиться щодо розблокування роботи МОЗ
Уляна Супрун. Фото: Ратинський В'ячеслав/УНІАН
Уляна Супрун. Фото: Ратинський В'ячеслав/УНІАН

Оскільки суд затягує з рішенням щодо Уляни Супрун, сьогодні на засіданні Уряду буде визначено подальший план дій щодо розблокування роботи МОЗУ.

Про це Уляна Супрун повідомила у Фейсбуці.

«Минуло півтори доби з моменту, як суддя Каракашьян пішов до нарадчої кімнати. Але рішення й досі немає. Більше тижня робота Міністерства є заблокованою.

Ми сприймаємо це, як спробу навмисно затягнути процес та відтермінувати прийняття важливого для всіх українців рішення. Це атака потворного корумпованого минулого проти чесності, гідності, порядності, прозорості.

Нашу команду запросили змінити застарілу, непрацюючу, совєцьку систему. Ми погодилися і взялися за роботу.

Сьогодні Міністерство охорони здоров’я стало тим ефективним і реальним прикладом, що зміни можуть стати відчутними, незважаючи на шалений спротив минулого.

Минуле не може з цим змиритись, але використовує тільки ті інструменти, якими користувалось завжди – адміністративний ресурс, хакерство проти правової системи Української держави, брехню та мережу своїх агентів.

Але наша команда прийшла в Міністерство для того, щоби перетворити всю українську медицину на систему з людським обличчям і цінностями вільних людей. І ми не зупинимось.

Наш план – комплексно захищати системні зміни. Зміни в охороні здоров’я зараз – битва за перемогу гідності, чесності та майбутнього України над потворним і корумпованим минулим.

Тому сьогодні на Уряді ми визначимось з подальшим планом дій і розблокуванням роботи МОЗУ», – написала У.Супрун.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-15 22:55 :17