Новини » Львів 13 лютого, 2019, 21:48
Суд переніс апеляцію ЛМР у програній громаді справі щодо хаотичної забудови на Малоголосківській
апеляція
апеляція

Сьогодні, 13 лютого, у Львівському апеляційному адміністративному суді відбулося слухання у справі про визнання протиправним та скасування Рішення Виконавчого комітету Львівської міської ради від 18.08.2017 року № 737 «Про внесення змін до детального плану житлового району «Під Голоском». Колегія суддів заслухала сторони та оголосила перерву на ознайомлення з новими матеріалами.

Про це повідомляє кореспондент ІА ZIK.

Історична перемога у справі щодо визнання протиправним та скасування Рішення Виконавчого комітету Львівської міської ради від 18.08.2017 року № 737 «Про внесення змін до детального плану житлового району «Під Голоском» відбулася 6 вересня 2018 року у Львівському окружному адміністративному суді. Сміливість оголосити її взяла на себе суддя Олена Крутько.

Це рішення виконкому є типовим для ЛМР – і саме вони стають основою для протиправного видання дозволів на будівництво більшості забудовників на лише на Малоголосківській, а, за подібною схемою, й в усьому Львові.

Таким чином вже перемога у першій інстанції створила прецедент, який підтверджує висновки активістів в усьому Львові про те, що ЛМР зловживає з неправомірними рішеннями, зокрема у сфері забудови, створює нові райони без належної інфраструктури (дороги, парко місця, зелені зони, дитячі заклади, школи, тощо) та врахування основних потреб мешканців.

Сьогодні ж колегія у складі суддів Ігоря Обрізка, Лариси Іщук та Тараса Онишкевича заслухала позицію сторін, долучила нові матеріали та оголосила перерву на ознайомлення з ними. Наступне засідання призначене на 27 лютого, о 9.30.

Нагадаємо, 11 лютого у Львівському окружному адміністративному суді завершилось слухання справи за позовом ОСББ «Малоголосківська 8д» до виконкому ЛМР про визнання протиправними і скасування рішень про виділення ділянок під забудову. Скандальний суддя Володимир Сакалош не наважився стати на бік громади, яка бореться з протиправними, хаотичними забудовами під орудою Львівської міської ради.

Окрім цієї справи, яка стосується трьох компаній, ОСББ «Малоголосківська 8д» подало ще три позови щодо інших забудовників, які щільним кільцем обступили будинки ОСББ.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-23 23:43 :48