Новини » Політика 13 лютого, 2019, 13:06
Шабунін про звинувачення Мосійчука: Нехай спробує перекинути відповідальність
ZIK
ZIK

Завантаживши файл на сайт ВРУ, за користувачем залишається унікальний слід, у якому закріплені реквізити документа. Тому, аби дізнатися, хто відкривав файл Мосійчука, не потрібно втручатися в систему сайту ВРУ, як це доводить нардеп з «РПЛ».

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK сказав голова правління Центру протидії корупції Віталій Шабунін.

«У день реєстрації постанови, о 11:49, файл відкривався Долженковим або користувачем з його прізвищем. Через чотири години той самий файл відкрив користувач Мосійчука, тобто його помічник. Цей факт уже доведено», — наголошує експерт.

Також він звертає увагу на те, що не знайшлося жодної іншої пояснювальної записки Мосійчука з такими ж реквізитами.

«Є багато інших документів, де реквізити збігаються. Проте в цьому ми знайшли відмінність. Можна нам не вірити, достатньо зайти на сайт ВРУ і скачати файл. У ньому всі дані є. Люди, які більш-менш мають справу з комп’ютером, знають, що таке реквізити файлу», — говорить Віталій Шабунін.

Крім того, голова правління Центру протидії корупції прокоментував те, що Мосійчук пообіцяв звернутися до прокуратури.

«Завантаживши файл на сайт ВРУ, залишається унікальний слід, у якому є реквізити файлу. Не було зламу сайту Ради. Це, звісно, безумство, але нехай Мосійчук спробує перекладати відповідальність», — каже Віталій Шабунін.

Голова правління Центру протидії корупції підкреслює: працівники ІТ-сектору ЦПК не заходили у систему сайту ВРУ.

«Якщо б у нас була можливість змінювати файли, я б давно викреслив Мосійчука. Коли СБУ доведе, що Шабунін або хтось із ЦПК зламав сайт Ради, то ми маємо сісти в тюрму, а Мосійчук матиме рацію. У протилежному разі виходить, що чи не найбільшому борцю проти олігархів пояснювальну записку писав представник Ахметова», — додає Віталій Шабунін.

Нагадаємо, під час розслідування Центру протидії корупції з’ясувалося, що пояснювальну записку до проекту постанови нардепа «РПЛ» Ігоря Мосійчука щодо привласнення Уляною Супрун повноважень міністра, готували на комп’ютері нардепа від «Опоблоку» Олександра Долженкова, який належить до групи Ахметова.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 13:27 :33