Новини » Політика 13 лютого, 2019, 21:25
Сергій Тарута: Для власного розвитку Україна має дві держави в якості прикладу
ZIK
ZIK

Є дві країни, які можуть бути великим прикладом для України.

Про це в ефірі програми «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK розповів народний депутат України Сергій Тарута.

За його словами, одна країна – це Південна Корея. Тарута сказав, що має надію, що вона буде для нас стратегічним партнером.

«Я працюю з багатьма країнами. Мені вдалося створити транснаціональну компанію. Коли кажуть «криза» – це нові можливості. Такі виклики, як війна – це також нові можливості. Це означає, що ми об’єднуємо країну навколо того, що ми мусимо бути сильні, захищати себе і зробити так, щоб люди були в безпеці – це Південна Корея. Це для них всі виклики», – розповів політик.

Тарута додав, що друга країна – це Ізраїль. Як зауважив нардеп, Ізраїль не розраховує на НАТО, а тільки на себе.

«У них, як і в Південної Кореї, нічого не було, вони це створили. Їм не заважає, що вони мають навколо себе дуже агресивних недругів. Тому, хто зараз каже, що сьогодні війна, і ми чогось не можемо, вони хочуть виправдати свою неефективність і неспроможність. Ніщо не заважає займатися корупцією і контрабандою на Донбасі, але чомусь заважає розвивати країну», – констатував Сергій Тарута.

Нагадаємо, що у Міжнародному валютному фонді вважають, що Україна має зосередитись на проведенні земельної реформи та приватизації, оскільки це досить перспективні сектори з точки зору притоку інвестицій.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-20 22:45 :36