Основна інтрига президентських виборів-2019

У своєму романі «Невидима павутина» я описав, як російська розвідка нейтралізує господаря Кремля.

Операція розгортається у Красній Поляні (неподалік Сочі) у президентській резиденції. Це тиха гавань, де він у кризові періоди життя переховується на віллі поблизу Лаури та Мзимти. Гори Північного Кавказу, шалені гірські річки і тиша найкраще лікують душу і заспокоюють нерви. Саме у Красній Поляні, з якої веде лише одна дорога, російського лідера заблокували силовики.

Свого часу Путін привіз олігархів у Красну Поляну і роздав кожному по вершині. Ось так збудували гірськолижний курорт та олімпійські об’єкти Зимової олімпіади 2014. Путін наказав – олігархи зробили.

Ми можемо собі хоч би уявити, що Петро Порошенко запросив у Карпати Коломойського, Пінчука, Фірташа і наказав їм збудувати гірськолижний курорт. Він навіть не зміг посадити їх за один стіл і поговорити, як розбудовувати Україну, бо в кожного з них свої інтереси, а вони часто у сировинних надрах та у перерозподілі фінансових потоків.

У Росії олігархи до пори-часу виконують накази лідера, бо не мають іншого виходу, а в Україні вони думають, як позбавити Порошенка повноважень і зменшити його вплив на країну – в нас все-таки демократія.

Якщо в Росії лідера нині можна змістити лише так, як описано в романі «Невидима павутина» – шляхом силового варіанту, то Україна – не Росія, тут підкилимні ігри не проходять.

Але те, що нині відбувається в Україні, тільки видима сторона олігархічно-кланової боротьби за владу на президентських виборах. Основна боротьба розгортаються у цивілізаційному виборі українців. Росія за будь-яку ціну намагається залишити Україну в зоні своїх інтересів. Безвіз, Томос, децентралізація, міцна армія та інші кроки на шляху державотворення, зроблені Петром Порошенком, моментально перетворили його в головного ворога Путіна. Російський лідер отримав небезпечного противника, який позбувся ілюзій багатовекторності й веде Україну в ЄС. Так що основна інтрига президентських виборів-2019, чи вдасться Путіну змістити Порошенка?

Читайте більше новин: про вибори Президента 2019

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...