На виборах 31 березня від ОБСЄ буде 90 спостерігачів, – ЦВК

На засіданні у середу Центральна виборча комісія зареєструвала 90 офіційних спостерігачів на виборах президента України.

Як йдеться в повідомленні на сайті комісії, йдеться про спостерігачів від Бюро демократичних інститутів і прав людини Організації з безпеки та співпраці в Європі (ОБСЄ).

«Станом на 13 лютого 2019 року комісія зареєструвала 226 офіційних спостерігачів від міжнародних організацій та іноземної держави на чергових виборах президента України», – йдеться в повідомленні.

Раніше сьогодні МЗС Росії заявило, що відправить із місією ОБСЄ своїх короткострокових спостерігачів, оскільки раніше ЦВК України відмовила у прийомі заявок від довгострокових спостерігачів.

Довгострокові спостерігачі відстежують весь хід виборчого процесу – до, під час і після виборів, а короткострокові здійснюють моніторинг безпосередньо в день голосування.

7 лютого Верховна Рада України заборонила участь спостерігачів з Росії на виборах в Україні. Росія ж на запит БДІПЛ ОБСЄ відправить спостерігачів в складі міжнародної місії для моніторингу президентських виборів в Україні безпосередньо в день голосування 31 березня.

Читайте більше новин: про вибори Президента 2019Loading...