Новини » Регіони 13 лютого, 2019, 11:35
На Рівненщині у державному лісгоспі ревізори виявили порушень на півмільйона гривень

Управлінням Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області проведено ревізію окремих питань фінансово-господарської діяльності державного підприємства «Соснівське лісове господарство» і виявлено фінансових порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на загальну суму 500,6 тисячі гривень.

Про це власкору IA ZIK повідомили у прес-службі управління.

Спеціалісти управління встановили, що упродовж січня-вересня 2018 року підприємством втрачено 157,4 тисячі гривень доходів. Причина – недотримання виконавцями лісозаготівельних робіт договірних умов щодо сортиментного виходу лісопродукції.

Під час проведення ревізії встановлено факти заниження підприємством розміру фінансового результату до оподаткування за 2015 рік, 2016 рік та 2017 рік, що призвело до заниження належної для перерахування до державного бюджету частини чистого прибутку на суму 71,8 тисячі гривень. Зафіксовано також оплату завищеної вартості послуг з оренди приміщень і проведених поточних ремонтів, трелювання хлистів, чим завдано матеріальної шкоди (збитків) підприємству на 143,4 тисячі гривень.

Крім того, ревізією виявлено низку порушень щодо нарахувань та виплати зарплати, утримання об’єктів житлового фонду, зайвої оплати за навчання, незаконної порубки дерев у п’ятьох лісництвах підприємства тощо.

Про результати проведеного контрольного заходу поінформовано прокуратуру Рівненської області, матеріали передано до правоохоронних органів.

Керівнику державного підприємства «Соснівське лісове господарство» направлено вимоги про усунення виявлених порушень.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-20 16:02 :56