Новини » Політика 13 лютого, 2019, 12:20
Мосійчук вважає, що його комп’ютер зламали айтішники Шабуніна
ZIK
ZIK

Зараз готується заява до Генпрокурора на Віталія Шабуніна, який першим оприлюднив, буцім, неправдиву інформацію щодо пояснювальної записки нардепа Ігоря Мосійчука.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив сам народний депутат Ігор Мосійчук.

«Відбувається широкомасштабна дискредитація мене як автора позову, політичної сили, до якої я належу, і всіх наближених до мене осіб», — наголошує експерт.

Крім того, Ігор Мосійчук пояснює ситуацію, що склалася довкола пояснювальної записки.

«Цей проект постанови готувався моєю помічницею Тетяною Близнюк, за моїм комп’ютером, у моєму кабінеті. Ще у 2016 році парламент надав мені цей комп’ютер», — говорить нардеп.

Жодний інший документ не світиться як шаблон від іншого депутата, тому Мосійчук вважає, що відбулося втручання в інформаційний простір ВРУ.

«Зараз готується заява до Гепрокурора на Віталія Шабуніна, який першим оприлюднив цю брехню. Він та його айтішники зумисно зламали сайт ВРУ! Я переконаний, що відбувається кампанія, яку проплатила фарм-мафія. Її представляє Супрун», — каже нардеп.

Слідчі мають з'ясувати обставини зламу, підкреслює Ігор Мосійчук.

«Я готовий віддати на експертизу свій комп’ютер, за яким оформлявся документ. Також допустити журналістів. На мій погляд, те, що трапилося — злочин! Завтра замість постанови Парубія на сайті ВРУ «повісять» регламент Шабуніна», — говорить нардеп.

До того ж нардеп зазначає, що Центр протидії корупції, буцім, обслуговує Уляну Супрун і таких, як вона.

«Центр протидії корупції живе за рахунок іноземних грошей! Вони на сайті ВРУ змінили дані, можливо, у них є доступ до ресурсу», — зауважує експерт.

Ігор Мосійчук переконаний у тому, що відбувається величезна маніпуляція.

«Зараз Супрун каже, що їде на засідання Кабінету міністрів. Однак вона немає права брати у ньому участь. По-перше, в.о. будь-якого міністра не є членом Кабміну, по-друге, суд заборонив Супрун виконувати роботу міністра в частині державної політики», — підкреслює нардеп.

Окрім того, Ігор Мосійчук згадує і про заступника Уляни Супрун, який зараз має право виконувати обов’язки в.о. міністра.

«В. о. міністра охорони здоров’я — Павло Ковтонюк — має право підписувати документи. Він може також направляти на лікування онкохворих, розприділяти ліки по регіонах», — додає нардеп.

Нагадаємо, під час розслідування Центру протидії корупції з’ясувалося, що пояснювальну записку до проекту постанови нардепа «РПЛ» Ігоря Мосійчука щодо привласнення Уляною Супрун повноважень міністра, готували на комп’ютері нардепа від «Опоблоку» Олександра Долженкова, який належить до групи Ахметова.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 03:39 :15