Новини » Економіка 13 лютого, 2019, 11:31
Гройсман: У 2018-му відремонтували 3800 кілометрів доріг, плани на 2019-й теж амбітні
ZIK
ZIK

Якісна інфраструктура дуже впливає на економічні показники та експорт товарів. Тому будівництво, реконструкція та модернізація українських доріг є ще одним пріоритетом уряду.

Про це під час звіту про роботу уряду у 2018 році, який транслював телеканал ZIK, заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

 «Я знаю, у якому стані зараз перебувають українські дороги, це для мене не секрет. Однак, знаю і яким є стан тих доріг, що держава капітально відремонтувала за останні кілька років», – підкреслив прем’єр.

Так, за його словами, у 2018-му таких назбиралось понад 3 800 кілометрів. Уряд має і «надзвичайно амбітні завдання» на 2019 рік.

«Фактично, за 14 років маємо найвищий показник по кілометражу ремонтів українських доріг. Якби їх відбудовували кожного року так, як ми це робимо зараз, вони не були б у такому стані після кожної зими», – вважає Гройсман.

Окрім того, він наголосив і на розбудові транспортної інфраструктури, яка теж є дуже важливою для уряду. Адже це також сприяє експорту українських товарів закордон та надходженню до держави валюти.

«Минулого року ми відкрили Бескидський тунель, у тому напрямку, що з’єднує нас з Європою, збільшили пропускну здатність на 60%. Окрім того, зробили модернізацію залізничного сполучення «Комиш-Зоря-Волноваха». Думаю, на 30-40% нам вдалось збільшити пропускну здатність. Там у нас є важка промисловість, яка використовує ці мережі для постачання продукції на ринки України і дійсно забезпечувати експорт», – розповів Гройсман.

Відтак, він наголосив: інфраструктура дуже впливає на економічні показники.

«Також треба сказати, що сьогодні маємо понад 20 млн. пасажирів на повітряному сполученні. Це теж рекордні показники. Вважаю, що тут політика міністерства та міністра з точки зору диверсифікації, залучення лоукостів є абсолютно правильною. Це розвиває конкуренцію і збільшує доступність до можливості отримання послуг», – підкреслив Володимир Гройсман.

Як повідомлялось, вчора Президент Петро Порошенко відкрив модернізовану дорогу «Одеса-Рені», яка була зведена ще у 50-х роках і з того часу, практично, не ремонтувалась.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-25 04:54 :58