Новини » Регіони 13 лютого, 2019, 16:16
Екологи вимагають закрити підприємство, яке скидало рештки тварин під Тернополем
Екологи вимагають закрити підприємство, яке скидало рештки тварин під Тернополем
Екологи вимагають закрити підприємство, яке скидало рештки тварин під Тернополем

Стихійних скотомогильник під Тернополем облаштувало місцеве підприємство. Тепер Державна екологічна інспекція в області через суд хоче заборонити його діяльність.

Як повідомили IA ZIK у прес-службі екоінспекеції, 11-12 лютого їхні інспектори здійснили позапланову перевірку ТОВ «Біобластер» на території Великоберезовицької селищної ради Тернопільського району.

Під час огляду в силосних ямах та при в’їзді до них виявили тваринні рештки, зокрема, кістки та голови. Також у силосній ямі знайшли установку для спалення, що не була передбачена проектом.

«На директора ТОВ «Біобластер» за допущення забруднення земельної ділянки в районі силосних ям складено протоколи про адміністративні правопорушення за ст.52, 188-5 КУпАП. Після аналізу відібраних проб землі буде проведено розрахунок збитків за забруднення земельної ділянки площею 400 кв м», – повідомили в екоінспекції.

За неодноразові порушення вимог природоохоронного законодавства ТОВ «Біобластер» готується позов до Тернопільського окружного адміністративного суду про заборону діяльності товариству.

Крім того, Великоберезовицькому селищному голові надіслано пропозицію про усунення причин та умов, що сприяли вчиненню адміністративних правопорушень підприємством.

Головному управлінню Держгеокадастру у Тернопільській області надіслано лист про вжиття заходів реагування щодо самовільного користування земельною ділянкою під силосними ямами.

Як повідомляла IA ZIK, гори решток тварин виявили за кілька кілометрів від Тернополя, між селищем Велика Березовиця та селом Кип’ячка. Незважаючи на зимову погоду, на території – значний сморід.

Фахівці зазначають, що звалище – потенційно небезпечне для довкілля.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-19 07:53 :06