Новини » Політика 13 лютого, 2019, 0:20
Достатньо одного дзвінка: Гримчак пояснив, де знаходяться ключі від миру на Донбасі
ZIK
ZIK

Війну почала Російська Федерація – це визнав весь світ. І щоб її припинити достатньо лише одного дзвінка Путіна.

На цьому наголосив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрій Гримчак в ефірі проекту «Гра Z вогнем» на телеканалі ZIK.

Заступник міністра нагадав, що будь-яку війну можна закінчити тільки двома шляхами – або перемогою, або поразкою, тобто капітуляцією.

«Питання в тому, що ми готові зробити для того, що настав мир? Передусім нагадаю, що не Україна почала цю війну. І якщо бути відвертим, то всі розуміють, що ключі від миру, на жаль, – не в Києві, вони знаходять в Москві. А тому для того, щоб війна в Україні закінчилася, «достатньо лише одного дзвінка пана Путіна», про що дуже влучно значили на Радбезі ООН», – підкреслив Юрій Гримчак.

Урядовець також прокоментував заяву політика Олександра Вілкула про те, що він прагне зняти економічну, транспортну та інші блокади з ОРДЛО.

«Якщо ми знімемо блокаду, то завтра, умовно кажу, «Метінвест» почне купувати вугілля із шахти ДТЕК, яку «віджали», росіяни? Так має бути? Тому, на мою думку, так звані опозиційні сили не скільки прагнуть миру, як пропіаритися на ньому.

Ці ж «опозиціонери» сьогодні пропонують змінити владу в Україні, мовляв, бо вона така погана, що не хоче «прогинатися» під Путіна, тоді як нова команда зможе забезпечити мир. Але в мене питання– яким чином, і чи буде після такого «миру» Україна?», – зауважив Юрій Гримчак.

Нагадаємо, заступник постпреда США при ООН Джонатан Коен під час засідання Ради Безпеки ООН, яке ініціювала Росія щодо четвертої річниці підписання Мінських домовленостей, заявив, що США, ЄС і його члени разом з багатьма іншими країнами виступають проти Росії у зв’язку з незаконним контролем над Сходом України, Кримом і прибережними водами. Також представник США назвав таку ініціативу Росії іронічною.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-25 08:18 :19