Новини » Політика 13 лютого, 2019, 22:05
Бути консолідатором розумної маси: Тарута розповів про свою місію в політиці
ZIK
ZIK

Моє завдання – бути консолідатором критичної розумної маси, яка прийде у парламент. І ми будемо змінювати країну не так, щоб потім розбиратися, у нас є чітка стратегія.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Сергій Тарута.

Сергій Тарута, відповідаючи на питання ведучої, чому він бере участь у президентських виборах, зазначив, що на сьогоднішній день 30% українців ще не визначилися, за кого голосуватимуть на виборах. Тому, за словами Тарути, ще не все втрачено.

«Люди шукають тих, хто реально може змінити країну. І рейтинг показує, що всі сьогодні змагаються навколо 20%. А це означає, що якщо 30% сьогодні проголосує за Таруту, то Тарута перемагає», – зауважив політик.

Сергій Тарута додав, що в цьому житті він не тільки був романтиком і реалістом, а й багато чого досягав.

«Мої конкуренти не вірили, але я досягав. Завдяки команді, завдяки цілі, стратегії, репутації і професіоналізму, я чогось досягав. Тому сьогодні ми розуміємо, що кожна політична сила, яка має амбіції змінювати країну, а це не тільки посада президента, це і парламент, яка має критичну масу, депутатів, які хочуть змін, має можливість впливати на рух України в майбутньому.

І моє завдання – бути консолідатором цієї критичної розумної маси, яка прийде у парламент. І ми будемо змінювати країну не так, щоб потім розбиратися. Є чітка стратегія. А чому я пішов у політику, коли довіра до політиків була зруйнована? Бо я бачу можливості. Я бачу, що ще є шанс», – зазначив Сергій Тарута.

Як відомо, список кандидатів на пост Президента України сформований – 8 лютого ЦВК завершила процес реєстрації. Отож за президентську булаву позмагаються 44 претенденти. І з них 20 – самовисуванці, а 24 – балотуються від політичних партій. 40 кандидатів є чоловіками і лише четверо – жінки.

Читайте більше новин: про вибори Президента 2019

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-24 01:28 :52