Новини » Політика 13 лютого, 2019, 19:03
Антикорупційні організації звинуватили в перевищенні показника рівня корупції в Україні
ZIK
ZIK

Антикорупційні організації дуже часто показують розрахунки, скільки грошей не отримує державний бюджет, які розходиться на сотні мільярдів гривень і свідчать про перебільшення розміру корупції.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив директор Української асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко.

Зокрема пан Дорошенко вважає, що розмір корупції в Україні трохи перебільшений.

«Але як тільки перекрили митницю, а там дійсно перекрито зараз 80% всіх потоків, ми бачимо, що це не дало можливості наповнювати бюджет. Ми, навпаки, отримуємо навіть менше, ніж 8 місяців тому. Там дійсно прикрили лавочку, але при цьому лавочка виявилась дуже дрібна. Дуже багато антикорупційних організацій перебільшують розміри цього явища», – зазначив пан Дорошенко.

Натомість політик Геннадій Балашов переконаний, що в Україні не просто процвітає корупція, а кожен українець живе в корупції. Він зауважив, що в країні 3,5 тисячі держпідприємств, а це означає, що 3,5 тисячі директорів є корупціонерами.

«У них по два замісники, бухгалтери, і всі вони корумповані. Довкола них компанії, які вижимають звідти гроші і будують схеми з державними підприємствами, і всі вони корумповані. У Кабінеті Міністрів сидить віце-прем'єр, який керує цією корупцією. МВФ зазначив, що причина корупції в Україні – 3,5 тисячі державних підприємств», – сказав пан Балашов.

За його словами, щоб розірвати це коло корупції, необхідно вводити найпростішу систему оподаткування і дати людям пожити чесним життям. На його думку, найголовніше для боротьби з бідністю, щоб в Україну масово прийшли гроші.

«Нам потрібен десятикратний ріст. Щоб сюди приїхали гроші і люди, їм має бути дуже вигідно. Треба продати всі держпідприємства, знизити ПДВ, забрати митні збори і більшість платежів, зняти мораторій на землю – і корупція зникне. Державним органам не буде чим займатися», – прокоментував гість програми.

Нагадаємо, що Національне агентство з питань запобігання корупції встановило, що посадовці у своїх деклараціях зазначили недостовірні відомості на загальну суму понад 8,6 мільярда гривень.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-20 03:21 :08