Новини » Світ 12 лютого, 2019, 3:45
Заступник держсекретаря США обговорить кібербезпеку в Німеччині та Ізраїлі

Офіційний Вашингтон відправляє заступника держсекретаря з питань контролю над озброєнням Андреу Томсон до Німеччини й Ізраїлю, де вона обговорить питання кібер-безпеки, протиракетної оборони, нерозповсюдження зброї масового знищення.

Про це заявили в понеділок в Офісі речника Держдепартаменту США, – повідомляє Укрінформ.

«Заступник Державного секретаря з питань контролю над озброєннями та міжнародної безпеки Андреа Томпсон перебуватиме в Німеччині й Ізраїлі впродовж 13 – 21 лютого 2019 року», – зауважили в зовнішньополітичному відомстві.

У Німеччині Томсон представить США на Мюнхенській конференції з питань безпеки. Вона обговорить питання кіберзахисту за круглим столом та візьме участь у панельній дискусії з питань контролю над озброєннями. Крім того, Томпсон проведе низку двосторонніх зустрічей з високопоставленими урядовцями інших країн, зазначили в відомстві.

У Ізраїлі заступник держсекретаря очолить американську делегацію на засіданні Спільної політично-військової групи США-Ізраїль. Як уточнили в Держдепі, дискусії охоплять регіональну безпеку, політику контролю над озброєнням та нерозповсюдженням, співпрацю у сфері протиракетної оборони, а також питання експортного контролю.

Представник США також проведе низку зустрічей з високопоставленими представниками уряду Ізраїлю.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-18 02:42 :12