Новини » Львів Читать эту новость на русском

Учасники АТО знову заявили: За маскою «клоуна» Зеленського ховається Коломойський

Акція протесту учасників бойових дій проти участі «клоунів» у президентській кампанії. Фото: Микола Тис/ZIK

Сьогодні, 12 лютого, у Львові провели акції протесту учасників бойових дій проти участі Володимира Зеленського у президентській кампанії, - щоб «не допустити маніпуляції».

Про це повідомляє кореспондент ІА ZIK.

Активісти «Української спілки учасників АТО», «Правого сектору», «Об’єднання добровольців», ГО «Патріот», Львівської обласної спілки соціального захисту бійців АТО вирішили скликати спеціальну прес-конференцію, на якій хотіли пояснити, чому у Львові у п’ятницю, 8 лютого, відбулася акція проти Володимира Зеленського і, зокрема, засвідчити, що подія не була зрежисована ні політиками, ні бізнесменами.

«Мета нашої мирної акції проти Зеленського була проста – відкрити людям очі, особливо тим, які сліпо вірять, що гарний сюжет фільму («Слуга народу») – можна втілити у життя. Але, де закінчується гра і починається реальне життя? Ми жодним чином не мали на меті блокувати концерт. Ми дуже стурбовані тим, що люди не помічають – олігарх Коломойський висунув свою фігуру до влади – Володимира Зеленського. Коли ви буде голосувати, свій голос ви будете віддавати не Голобородьку (персонаж фільму «Слуга народу»), тобто Зеленському, а олігарху, який далі планує грабувати простих людей для особистого збагачення. Варто нагадати, що саме він, Ігор Коломойський, носив долю Віктору Януковичу з державних підприємств, таких як «УкрНафта». Саме він вивів мільярди гривень за кордон. Зараз цей олігарх судиться з Україною за 5,5 млрд доларів компенсації. І саме через цю маску клоуна, Зеленського, він планує повернутися до України, повернути свої активи і знову грабувати український народ. Тому ми, Українська спілка учасників АТО, люди, яким не байдуже майбутнє нашої країни, ми не позволимо керувати країною людині, яка готова стати на коліна перед нашим ворогом. Це не політична агітація. Це наша принципова позиція. Тому ми б хотіли звернутися до людей, щоб вони думали, за кого голосуватимуть», – висловив свою думку керівник «Української спілки учасників АТО» Каменецький Максим.

Член «Української спілки учасників АТО» Сергій Лейченков наголосив – їх обурює той факт, що Володимир Зеленський питав у них: «Скільки разів вони були в АТО?».

«Після нашої акції, інформаційні ЗМІ олігарха Коломойського викинули чорнуху про бійців АТО. Ми не боїмося цих брехливих ЗМІ, бо вони роблять з героя негідника, а з негідника, відповідно, – героя. Ми також не допустимо, щоб у період війни маріонетка олігарха у вигнанні, як це відомо, керувала нашої українською армією, ставала на коліна перед агресором, людиною, яка давала вказівки різати нашим побратимам горлянки. Ні, такого не буде. Як ця людина (Володимир Зеленський) могла задати воїнам питання: «Скільки раз ви були в АТО?». Це було сказано людям, які роками були на війні. І хочу сказати до всіх кандидатів – не говоріть просто так «Слава Україні» у своїх промовах та агітаціях. З ваших уст – це бридко. Це гасло великою кров’ю здобувалося, а ви цю пам’ять просто паплюжите», – сказав Сергій Лейченков.

«Я був на цій мирній акції. Мене обурило питання Зеленського, хто скільки разів воював в АТО? Я провоював у 128-бригаді, маю 270 днів в АТО, получив важке поранення і на сьогоднішній день я інвалід першої групи і пересуваюся на інвалідному візку. Солдат може пробути на війні навіть один день і получити важке поранення. Але він нас прирівняв до волонтерів, хто скільки разів там був. Він, як волонтер, там, може, і був, концерти давав у тилу. Моя думка, щоб люди думали і розуміли, хто стоїть за Зеленським», – уточнив ветеран війни, інвалід І-групи, представник «Об’єднання добровольців» Михайло Єдинак.

Керівник «Правого сектору» у Львівській області Тарас Хамер спростував інформацію, що акція була спланована кимось із політиків чи бізнесменів, що все це маніпуляції зроблені ЗМІ олігарха Ігоря Коломойського.

«На жаль, вийшло так, що коли ми вийшли і сказали, що ця людина (Володимир Зеленський) не мала б представляти інтереси нашої держави, це призвело до того, що нас змішали з болотом. В олігархічних каналах лунають заяви, що «так звані атошники», «так звані бійці російсько-української війни», ну які так звані? Як можна заперечувати очевидний факт? Так само ці заяви, що мовляв, ми «пропорошенківські», то я особисто заявляю, що я не підтримую Порошенка. Вважаю, що Порошенко не та постать, яка б мала представляти нашу державу. Це власне мене найбільше зачепило, що спробували прив’язати до якихось організацій, до кримінальних авторитетів і тому подібне. Мене запитували журналісти біля цирку, що, мовляв, ходять слухи, що це організовувана акція певними людьми. Я їм казав, що для того і прийшов, щоб на тих людей подивитися. Але чомусь, нікого з них не побачив. Тому це все наруга над тими людьми, які захищали державу і продовжують це робити тут у тилу. Ми чітко заявляли, що не прийшли людей агітувати, щоб не голосували за Зеленського, ми не зривали його виступ, люди могли безперешкодно туди потрапити. Більше того, я вважаю, що той момент, коли команда «95 кварталу» вийшла і почала сама провокувати і говорити «йдемо, зайдемо кудись» – це, з їхнього боку, і була провокація. Я вже не говорю про ту «тітушню», яку вони найняли, які пробували блокувати вхід», – сказав Тарас Хаммер.

«Нас не купите. Щодо Зеленського, то навіть не хочу коментувати. Бо, коли в країні війна і людина його професії рветься до влади, то ми прекрасно розуміємо, що це не він рветься, це його пхають туди», – висловив свою думку учасник ГО «Патріот» Ільків Олег.

Також активісти наголосили, що кандидат у президенти має взяти відпустку, щоб не плутати свою роботу із агітацією. А Володимир Зеленський такого не зробив.

Нагадаємо, у п’ятницю, 8 лютого, біля Львівського державного цирку (вул. Городоцька, 83) відбулася акція протесту учасників бойових дій проти участі Володимира Зеленського у президентській кампанії.

Loading...