Новини » Події 12 лютого, 2019, 15:12
У Росії побоюються міжнародних військових навчань Sea Breez
Українсько-американські навчання Sea Breeze. Фото: facebook.com/navy.mil.gov.ua
Українсько-американські навчання Sea Breeze. Фото: facebook.com/navy.mil.gov.ua

Заступник міністра закордонних справ РФ Григорій Карасін заявив, що Росія розцінює як небезпечну ідею плани США і України провести навчання в акваторії Чорного моря.

Про це повідомляє ТАСС.

«Ідея небезпечна. Саме так ми будемо до неї ставитися. До цього вивчимо факти. Вони сприймаються нами як небезпечна ідея», – сказав Карасін.

Нагадаємо, в Україні готуються до проведення міжнародних військових навчань «Сі Бриз-2019», які пройдуть в північно-західній частині Чорного моря – в Миколаївській, Херсонській і Одеській областях. 11 лютого в Одесі почалася головна конференція з планування навчань.

Довідка IA ZIK.

Навчання Сі Бриз (Sea Breeze exercise) – багатонаціональні військові навчання, які проводяться на території України з 1997 року відповідно до «Меморандуму про взаєморозуміння та співробітництво з питань оборони та військових відносин» між міністерствами оборони США та України. Метою навчань є покращення співпраці і координації між країнами чорноморського регіону, окрім РФ, відпрацювання маневрів у морі і на суходолі. За домовленістю, Україна надає військову і цивільну інфраструктуру чорноморського узбережжя, а США підтримують навчання фінансово, надають допомогу в техніці та обладнанні. Участь в навчаннях можуть брати не лише країни-члени НАТО, а й інші позаблокові країни.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-26 08:40 :08