Новини » Політика 12 лютого, 2019, 10:25 блоги
Штаб Тимошенко готує масований підкуп виборців з «каруселями» і фото бюлетенів

За даними інсайду зі штабу Порошенка (я нарешті дізнався, де він є), у Юлії Тимошенко готують масований підкуп виборців з «каруселями» і фото бюлетенів, і вже в деяких регіонах навіть почали виплачувати першу частину грошей за куплені голоси. Причина, чому Тимошенко так ризикує, – банальна. По-перше, «не впервой», а, може, востаннє. А головне – їй нічим крити.

У березні практично всі пенсіонери України отримають законне підвищення пенсій (не разове, а на регулярній основі!) за рахунок їхнього періодичного оновлення згідно зі зростаючим рівнем середніх зарплат. Хтось розумний під час пенсійної реформи заклав цей принцип регулярного оновлення пенсій.

Окрім того, у березні 5,5 млн домогосподарств (тобто майже половина країни) отримає тисячу-півтори гривень від заощаджень газу під час використання субсидій. Знову таки абсолютно легально і законно через монетизацію субсидій і знову не разово, а на регулярній основі. Коротше, «зубажілий клієнт уєжжаєт, гіпс снімают».

Штаб Тимошенко всього й може, що розповідати, які геніальні були газові угоди з Путіним. А також, як це не прикро, спробувати сфальшувати вибори через дубові, перевірені схеми Януковича часів 2004 року. Порошенко як людина, що зробила легальний мільярдний бізнес в Україні в реальному секторі, у юридичних питаннях незрівнянно педантичніший від Тимошенко, що стала дуже «вумною» на махінаціях з газом.

Читайте також: Тимошенко втратила лідерську позицію, підтримка Порошенка і Зеленського зростає

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 05:25 :58