Новини » Суспільство 12 лютого, 2019, 2:45
Пранкер розповів, як заманив людей в Одесі та Києві на фейковий мітинг

На фейковий мітинг за неіснуючого кандидата в Одесі і Києві людей «зібрав» пранкер Олексій Уткін, який хотів «пожартувати» над однією людиною, а прийшли сотні.

Про це повідомляють ТСН.

Оголошення про набір бажаючих на мітинг за кандидата в президенти Сергія Філатова були розміщені в інтернеті, на популярних майданчиках. За участь в акції обіцяли від 700 до 1000 гривень і додатково премію за кожного приведеного друга.

Перфоманс, влаштований пранкерами, показав, що людям, які прийшли на акцію, було абсолютно все одно, якого кандидата підтримувати. Найпростіший пошук в інтернеті показав би, що серед зареєстрованих кандидатів у президенти ніякого Сергія Миколайовича Філатова не значиться.

Курйозним моментом на акції стало псевдоінтерв’ю: присутніх попросили прокоментувати, чому вони за Філатова.

«Я вважаю, що це чудова людина», «Здалося, що в його словах багато правди, а не брехня, яка всюди звучить», «Завдяки цій людині, вирішили проблему гарячої води в парадному. На наступний день включили», – розповідали присутні.

Акція на підтримку «Сергія Філатова» завершилася несподівано: учасникам мітингу сказали, що кандидат несподівано помер, провалившись в каналізаційний люк. Після цього натовп розійшовся. Пранкери, які організували соціальний експеримент, оцінили його як «нереальний треш».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-18 01:59 :53