Новини » Світ 94 Читать эту новость на русском

Міністри оборони НАТО обговорять питання кібербезпеки

НАТО. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Міністри оборони Північноатлантичного альянсу на своїй зустрічі в Брюсселі 13-14 лютого торкнуться кібербезпеки в рамках обговорення питання стримування та оборони.

Про це заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг, інформує Інтерфакс-Україна.

«Кібербезпека є частиною цього процесу. У нас не буде окремого засідання з кібербезпеки, але це вписується до загальної дискусії», – пояснив Столтенберг, відповідаючи на відповідне запитання на прес-конференції у вівторок у Брюсселі.

За його словами, однією з проблем, яку доводиться вирішувати, є «встановлення джерел кібернападів».

«Ми повинні мати можливість визначати ці джерела, і нам потрібно домовитися про процес. Так що кібербезпека обговорюватиметься. Це якраз вписується в зміцнення нашої готовності ось уже кілька років», – пояснив Єнс Столтенберг.

«Ми активізували наші системи з кібербезпеки. Ми взяли зобов’язання щодо гарантування кібербезпеки. Всі країни (НАТО – ІФ) мають зміцнювати свій потенціал у цій галузі. Ми обмінюємося передовим досвідом. Ми провели найбільші в світі навчання в Естонії і продовжуватимемо навчання, підвищення готовності, поліпшення обізнаності, щоб краще розпізнавати кіберзагрози, що походять із різних джерел і напрямів», – повідомив голова Північноатлантичного альянсу.

Loading...
Loading...
Loading...