live
Новини » Події

Мангера не виганяли з партії, він сам подав заяву на вихід, – Власенко

ZIK

Владислав Мангер, якому прокуратура оголосила підозру щодо організації вбивства Катерини Гандзюк, сам звернувся до президії партії «Батьківщина», щоб та розглянула його прохання про вихід із партії.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Сергій Власенко.

Пан Власенко розповів, що Мангер зробив це, розуміючи, що справу штучно втягують у політичний вимір.

«Пан Мангер звернувся до «Батьківщини» із заявою, в якій зазначив, що він невинний і не має ніякого відношення до справи Гандзюк, але він розуміє, що цю справу використовують у політичних цілях проти нього. Він розуміє, що це зроблено з метою штучно притягнути до цієї справи партію і її лідера. Звичайно, ми задовільнили його прохання», – зазначив Власенко.

Також він додав, що його виключили із партії 9 лютого, а 11 лютого з’явилася заява про підозру. Однак пан Власенко зауважив, що ця заява є бездоказовим документом, без будь-яких посилань.

«Так можна будь-яку людину звинуватити. У повідомленні про підозру має бути стислий виклад фактичних обставин кримінального правопорушення, у вчиненні якого підозрюється особа, зазначення часу й місця його вчинення. Там повинно бути записано, коли, де і з ким Мангер домовлявся. У підозрі нічого цього немає», – пояснив політик.

Нагадаємо, 9 лютого у Києві перед зустріччю з Тимошенко поліція затримала людей із плакатами «Хто замовив Катю Гандзюк?», зокрема членів С14. Згодом до відділку поліції на Подолі прийшли прихильники затриманих, і правоохоронці застосували сльозогінний газ і кийки.

Як повідомляли, голові Херсонської обласної ради Владиславу Мангеру оголосили підозру в організації вбивства Катерини Гандзюк. 

31 липня торік на Катерину Гандзюк напали біля її будинку – невідомий облив її кислотою. Вона отримала хімічний опік близько 30% тіла. 4 листопада 2018 року Катерина Гандзюк померла.



Loading...
Loading...
Loading...