live
Новини » Регіони 80

Івано-Франківський виш отримає від Британської Ради 20 000 грн на облаштування студентського простору

Проект Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника «Облаштування студентського простору Paragraph» – серед трьох переможців конкурсу в межах програми «Student Action: Програма розвитку лідерських компетенцій студентів».

Вже цього місяця команда Paragraph отримає фінансову підтримку від Британської Ради в Україні в сумі 20 000 грн на облаштування та оновлення студентського простору для коворкінгу в університеті. Про це сьогодні, 12 лютого, повідомив власкор IA ZIK.

Головна мета проекту – облаштування комфортних умов для індивідуальної та командної роботи, навчання та відпочинку, організації освітніх та культурних подій у студентському просторі Paragraph.

Це створить   добрі умови для самореалізації студентів, платформу для ефективного спілкування студентів, викладачів та адміністрації університету з місцевим бізнесом, владою і громадою. Крім того, стейкхолдери проекту працюватимуть на засадах спільних інтересів і надалі зможуть реалізовувати ще більше цікавих проектів.

Загалом участь у програмі Британської Ради взяли 60 представників органів студентського самоврядування з різних університетів України. Переможцями також стали проекти Ужгородського національного університету та Запорізького національного університету.

Loading...
Loading...
Loading...