Новини » Політика 12 лютого, 2019, 2:30
Гончаренко «проїхався» по Омеляну: Я б посилив посаду міністра інфраструктури
ZIK
ZIK

Щодо міністра Омеляна, в мене є застереження. Він веде «Гіперлуп», а більш приземлених планів у нього немає.

Про це в ефірі програми «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK розповів народний депутат України Олексій Гончаренко.

Олексій Гончаренко вважає, що не знає, як міністр інфраструктури Володимир Омелян порахував, що збитки від блокади Азовського моря сягнули 100 мільярдів гривень, але очевидно, що це велика цифра.

«Хотілося б побачити реалізацію його грандіозних планів, а з цим є певні проблеми. Якщо говорити про посаду міністра інфраструктури, я б її посилив», – зазначив Гончаренко.

Однак, за його словами, не важливо, хто є міністром, важливо, що є спроба Росії анексувати Азовське море, що є проблемою для України, зокрема економічною. Політик переконаний, що з цим треба боротися.

«Ми всі бачили, що Україна проривала цю блокаду, коли пройшли перші українські кораблі у вересні 2018 року, і тоді це покращило ситуацію. Другу спробу ми всі пам’ятаємо, коли в кінці листопада Росія атакувала і захопила моряків. Це також дало свій результат, якщо ми кажемо про блокаду Азовського моря. Після цього росіяни зменшили рівень напруги, і комерційне судноплавство фактично поновилося», – зауважив народний обранець.

Зокрема пан Гончаренко впевнений, що має бути третя спроба переходу Керченської протоки українськими моряками. Він додав, що висловив бажання бути присутнім на кораблі з моряками і зробив відповідний депутатський запит до міністра оборони.

«Я мав можливість особисто зустрітися зі Степаном Полтораком і сказав йому про це. Він ніяких обіцянок не давав, але сказав, що почув, і якщо при підготовці третього походу буде створюватись щит із політиків і журналістів, які висловлять таке бажання, то він буде мати на увазі моє прохання», – сказав гість програми.

Нагадаємо, міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що морській галузі України загалом завдано збитків в обсязі близько 10 млрд гривень через незаконну блокаду Росією судноплавства в Азовському морі наприкінці минулого року.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-18 01:59 :01