Екуменізм між католиками й православними у світі може отримати новий поштовх з України
Тарас Чорновіл
журналіст, політичний діяч
Фото: Андрій Кравченко
Фото: Андрій Кравченко

Процес єднання в любові, в екуменізмі, в співслужінні між католиками й православними у всьому світі, який, зі злої волі Москви, загальмувався, зараз може отримати новий поштовх з України.

Віднайшов у мережі неймовірне фото двох предстоятелів Українських Церков (фотограф Андрій Кравченко). Настільки світлі постаті! Митрополит Епіфаній ще трошки замкнутий, стриманіший у своїх емоціях, навколо нього досі вирують проблеми й інтриги, Блаженніший Святослав уже повністю відкритий із осяйною усмішкою. Але попри деякі відмінності вони обоє дуже подібні й символізують українську духовність та релігійність, яка така нескінченно далека від московського мракобісся.

Пригадуєте, я колись писав про різницю між поняттями об’єднання і єднання. Перше ще поки десь далеко за обрієм, а друге – ось воно, вимальовується перед нами. Сам процес єднання в любові, в екуменізмі в співслужінні між католиками й православними у всьому світі, який зі злої волі Москви загальмувався, зараз може отримати новий поштовх з України.

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 15:52 :37