live
Новини » Політика

Екс-міністр оборони про «розікрав армію»: Чому ж я не у в’язниці?

ZIK

Очевидно, що всі звинувачення в розкраданні армії – безпідставні, оскільки жодного кримінального провадження проти мене не порушено.

Про це в ефірі програми «DROZDOV» на телеканалі ZIK розповів лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко.

Пан Гриценко розповів, що всі звинувачення на його адресу чомусь з’являються перед виборами.

«Цього всього «мочилова» зовсім не було, воно з’явилося в 2014 році, коли почалися вибори. Пройшли вибори й нічого не було чутно чотири роки. Зараз будуть вибори і знову почалося. Я – ніхто, я доторканний, а в них прокурор, НАБУ, ДБР, САП, то чому я не у в’язниці, якщо я щось знищив, розікрав, розпродав? Мене жодного разу на допит не викликали, ну хіба не дивно?» – зазначив Гриценко.

Зокрема, за його словами, після всіх звинувачень на його адресу він почувається абсолютно спокійним і впевненим у собі. А те, що у Верховній Раді створена ТСК, його зовсім не хвилює, бо зрозуміло чим завершиться її робота.

«Я був у парламенті, і я знаю, що таке ТСК. ЇЇ робота завершується після всього, що вони пошуміли, постановою Верховної Ради, де голосують, щоб те все, що вони зібрали, передати у правоохоронні органи. Тому як тільки це почалося, я публічно сказав, що не треба витрачати час і людські гроші, краще нехай займаються законами. Там немає нічого, тому я проїхав і пішов далі», – прокоментував гість програми.

Нагадаємо, Генпрокурор Юрій Луценко за підсумками засідання ТСК щодо розкрадання в армії повідомив, що трьом колишнім міністрам оборони України – Єжелю, Лебедєву та Саламатіну – оголосили про підозру. Їм інкримінують або службове недбальство, або державну зраду. Протягом року слідство має дати оцінку діям інших учасників процесу роззброєння армії.

 

Loading...