Новини » Політика 11 лютого, 2019, 13:57
Порошенко впевнено наближає Україну до інтеграції в Євросоюз, – політолог
Президент України Петро Порошенко
Президент України Петро Порошенко

Завдяки зусиллям Президента Петра Порошенка Україна успішно рухається до Європейського союзу, остаточно відмовившись від євроазіатського вектора.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав політичний консультант Володимир Макаровський.

Він зауважив, що однією з найбільш резонансних подій минулого тижня стало закріплення у Конституції курсу України на вступ до Європейського союзу і НАТО. Політолог підкреслив, що ці поправки були особистою ініціативою Президента Петра Порошенка.

«І я впевнений, що це рішення було правильним! Ми повинні чітко раз і назавжди усвідомити самі і оголосити про це недоброзичливцям, що наше місце – в європейській цивілізації. Ніякої євразійський вектор не може бути реалізований. Окуповані території Донбасу – це наочний приклад того, що несе нам цей самий вектор. Там панують тільки війна, злидні і безправ’я», – підкреслив Макаровський.

За його словами, той факт, що депутати своєю більшістю підтримали ініціативу Президента і прийняли поправки щодо курсу на ЄС і НАТО, говорить про те, наскільки українці виросли як нація за останні роки.

«Українці заслуговують на те, щоб жити в об’єднаній Європі і користуватися відповідними благами. Адже вступ до Євросоюзу – це не тільки європейські зарплати і пенсії, це й європейська медицина, законність і захищеність, європейська освіту для наших дітей, європейський технічний прогрес, екологічність і багато іншого! Після внесення змін до Конституції, ніяким реваншистам, ніякій «п’ятій колоні», яку годує Кремль, не вдасться розвернути нас назад», – написав політконсультант.

Він нагадав, що всі роки незалежності України аж до Революції гідності керівники держави тільки те й робили, що базікали про вступ до ЄС, але реальний прогрес в цьому питанні настав лише за чинного Президента.

«Починаючи з 1993 року, коли вперше було піднято питання про проєвропейський курс України, нас годували обіцянками. Але тільки при Порошенко в цьому напрямку відбувся відчутний прогрес: ми підписали Асоціацію з Євросоюзом, ми створили з ним зону вільної торгівлі. Зрештою – ми отримали безвіз, яким вже скористалися більше 2 мільйонів наших співгромадян. Зрозуміло, що нам ще багато чого належить зробити. Але в тому, що стосується євроінтеграції, я впевнений, що за другий термін Порошенко зможе успішно продовжити розпочате. І анонсована ним заявка на вступ України до Європейського союзу в 2023 році – цілком реалістична і досяжна мета», – констатував Володимир Макаровський.

Нагадаємо, народні депутати підтримали внесення змін до Конституції України щодо стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в Європейському Союзі та НАТО.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 02:20 :10