Новини » Політика 11 лютого, 2019, 6:31
Заповітна мрія Путіна: експерт з питань міжнародних відносин пояснив, чого хоче президент Росії
Валерій Кравченко
Валерій Кравченко

Президент Росії Володимир Путін в своїх діях прагне брати приклад з радянського диктатора Йосипа Сталіна. Але для повної схожості йому не вистачає великої війни.

Про це розповів експерт з питань міжнародних відносин Валерій Кравченко, – повідомляє kriminal.tv.

При цьому експерт вважає, що, на відміну від Сталіна, Путін велику війну виграти не здатний.

«Путін дуже хоче бути Сталіним. Він все робить для того, щоб цей образ лідера, який об’єднує націю, який перемагає, фактично був для нього зручним... Не вистачає війни – великої і переможної», – заявив міжнародник.

При цьому, зазначив Кравченко, якщо війна дійсно почнеться, вона навряд чи буде переможною для кого б то не було – «особливо якщо ми говоримо про ядерну війну».

«Зараз ми можемо констатувати вихід США з РСМД, договору про обмеження ракет, в знак протесту проти політики Росії і того, що фактично вона знову-таки гібридно ігнорує цю угоду і займається тими речами, якими займається. Ядерну війну ніхто не виграє, і не виграє її Путін, але як її уникнути і які треба інструменти використовувати?», – зазначив він.

«Європейські та американські лідери повинні бути чесними перед собою. Чого ми хочемо? Ми хочемо другу «Ялту» і домовлятися? Йти на умиротворення агресора? Або ми хочемо його зупинити? Якщо ми хочемо зупинити, то потрібно діяти негайно і дуже жорстко», – додав експерт.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 08:08 :40