Новини » Політика 11 лютого, 2019, 23:25
Убивство Гандзюк: соратник Тимошенко заявив про політизацію розслідування
ZIK
ZIK

Убивство Катерини Гандзюк – це трагедія, психологічна травма для рідних та всього українського народу. Втім, у нас вже стало традицією, коли новини щодо кримінальних розслідувань з’являються саме перед виборами.

Про це в ефірі проекту «Гра Z вогнем» на телеканалі ZIK розповів член політради партії «Батьківщина» Андрій Сенченко.

Він наголосив на питанні, чим займалось слідство з 31 липня 2018 року, коли у Херсоні на Катерину Гандзюк було здійснено напад із застосуванням сульфатної кислоти.

«У нас вже стало традицією, коли новини щодо кримінальних розслідувань з’являються саме перед виборами. Це знижує довіру до слідства та заяв Генерального прокурора. Потрібно розуміти, що тут ідеться про трагедію, загибель людини, про психологічну травму для рідних», – зазначив політик.

Ба більше, наголосив він, те, що відбулось влітку на Херсонщині – це психологічна травма для всього українського народу.

«Зараз, на жаль, немає довіри до правоохоронної системи, оскільки вона постійно використовується у політичних цілях. Немає довіри, але є ознаки того, що це певна маніпуляція», – переконаний Андрій Сенченко.

Крім того він підкреслив, що Владислав Мангер поки що є лише людиною, щодо якої пред’явлені процесуальні документи. Мовляв, рано звинувачувати його, поки суд не встановив факту провини.

Нагадаємо, журналісти заявили про зникнення з України підозрюваного в організації вбивства Катерини Гандзюк Владислава Мангера.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 02:39 :01