Новини » Світ 11 лютого, 2019, 16:53
У столиці Польщі ввели особливі заходи безпеки
Варшава. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Варшава. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

У Варшаві введено особливі заходи безпеки у зв’язку з проведенням міжнародної конференції щодо ситуації на Близькому Сході.

Про це повідомляє «Польське радіо».

Із понеділка на території Варшави введено перший ступінь безпеки ALFA та другий ступінь BRAVO-CRP. Запровадити ступені безпеки розпорядився прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький у зв’язку з конференцію про безпеку на Близькому Сході, що відбудеться в середу та четвер у столиці Польщі.

ALFA – це найнижчий ступінь тривоги у чотирирівневій шкалі. Це сигнал для державних служб та адміністрації для збереження особливої пильності, і, перш за все, здійснення посиленого контролю громадських будівель та в місцях великих скупчень людей. Пильність повинні зберігати також жителі Варшави, інформуючи поліцію про нестандартні ситуації.

BRAVO-CRP – це другий ступінь у чотирирівневій шкалі щодо загрози у кіберпросторі.

Крім того, у найближчі дні жителі польської столиці повинні бути готовими до ускладнень.

У зв’язку із близькосхідною конференцією від учора на внутрішніх кордонах Польщі з іншими країнами Європейського Союзу введено тимчасовий контроль. Особи, які перетинають кордони, повинні мати із собою дійсний паспорт або посвідчення особи. Люди повинні бути готовими також до можливого контролю транспортних засобів.

Досі контроль на внутрішніх кордонах Польщі тимчасово вводили кілька разів, зокрема під час проведення Євро-2012, кліматичного саміту у листопаді 2013 року, під час Всесвітніх днів молоді та саміту НАТО в 2016 році. А востаннє – наприкінці листопада і на початку грудня 2018 року у зв’язку із кліматичним самітом у Катовицях.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 13:20 :18