Новини » Львів 11 лютого, 2019, 15:30
У спартакіаді Самбірщини імені Ярослава Хомина взяли участь понад 600 спортсменів

19 команд, понад 600 учасників, які представляли сільські ради та ОТГ Самбірського району, з’їхалися у приміщення Новокалинівського НВК, щоб визначити кращих серед кращих у семи видах спорту в програмі XІI традиціїної спартакіади Самбірщини імені Ярослава Хомина.

Про це повідомили у Самбірській райдержадміністрації.

Першими на старт вийшли силачі з претягування линви. За гучної підтримки вболівальників, сільських голів, керівників ОТГ та їхніх заступників, які представляли свої колективи, перемогу здобули багаторазові переможці змагань – представники з Воютич. Друге місце посіли Кульчиці, третіми стали Бісковичі.

У змаганнях з рукоборства знову не було рівних Сергію Рондяку з Рудок, другим став Василь Когут з Біскович, третій – Андрій Садовський з Ралівки.

У гирьовому спорті найсильнішим є майстер спорту України Роман Мних (Бісковичі), друге місце виборов Микола Драган (Рудки), третій – Кузбит Олег (Бабино).

У настільному тенісі перше місце – Марія Волосянська (Кульчиці), друге місце – Галина Жигайло (Кульчиці), третє місце – Вікторія Охнич (Стрілковичі). Серед чоловіків, перше місце – Павло Івасик (Чуква), друге місце – Дмитро Задарко (Калинів) третє – Ярослав Возняк (Гординя).

У шашках найсильнішими були Бахур Віталій (Кульчиці) та Кузьмак Ірина (Луки). Другими стали Фещин Ярослав (Рудки) та Марія Куцик (Бабинська ОТГ), третє місце посіли: Таравський Ігор (Воютичі) та Мураль Мар’на (Стрілковичі). У шахах першими стали Іван Лопушанський та Микола Кінаш (В.Барпанецька), другі – Богдан Мисько та Олег Рожко (Бісковицька ОТГ), треті – Василь Головчак, Степан Мелечин (Воютичі).

У волейболі  не було рівних спортсменам з Гордині. Другі – Бабинська ОТГ, треті – Чуква.

На жаль, сумна звістка надійшла перед нагородженням до спортивної громадкості. Відійшов у вічність палкий прихильник спорту, один із засновників спартакіади, спортивний оглядач, педагог Омелян Леськів. Спортсмени хвилиною мовчання вшанували пам’ять Омеляна Володимировича, висловили співчуття рідним та близьким.

Спортсменів нагородили кубками, медалями, дипломами, спортивним інвентарем та призами. Кожна команда отримала пам’ятний диплом та волейбольний м’яч.

Переможці спартакіади у загальнокомандному заліку, а ними стали:

I місце- Бісковицька ОТГ (голова Володимр Андрущенко, тренери Василь Лесько, Андрій Богуцький;

II місце– РудківськаОТГ (голова Іван Лозинський, тренер Святослав Гнип);

III  місце – Кульчицька рада К (голова Степан Мількович).

Призери відзначені подарунковим сертифікатами від «Захід Агро МХП» у розмірі 4 тисячі, 2 тисячі та 2 тисячі відповідно.

А 16 команд, які посіли з 4 по 19 місце отримали грошові премії у розмірі одна тисяча гривень кожна

Загалом, призовий фонд спартакіади становив понад 60 тисяч гривень, що є рекордом з усіх попередніх змагань.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-18 01:54 :34