live
Новини » Львів

У Раві-Руській відкрили паліативне відділення

У Раві-Руській відкрили паліативне відділення

На базі КНП «Рава-Руська районна лікарня», що в Жовківському районі Львівської області, відкрито паліативне відділення, де надають допомогу пацієнтам із невиліковними захворюваннями.

Про це повідомив 11 лютого, власкор IAZIK з посиланням на дані Жовківської РДА.

У події взяли участь голова Жовківської РДА Надія Щур, депутат Львівської обласної ради Роман Демчина, заступник голови Жовківської районної ради Алла Жук, директор КНП «Жовківська ЦРЛ» Ігор Шевців, секретар Рава-Руської міської ради Володимир Кожушко, директор КНП «Рава-Руська районна лікарня» Марія Романишин.

У цьому відділенні надають допомогу пацієнтам із невиліковними захворюваннями. Основна мета цієї (паліативної) допомоги – забезпечення полегшення болю та інших симптомів, що спричиняють страждання, а також подолання інших проблем (фізичних психосоціальних, духовних та інше). Тут використовують мультидисциплінарний підхід, орієнтований індивідуально на кожного пацієнта, адже, як відомо, що разом з хворобою виникають труднощі майже у всіх сферах життя людини. Тому пацієнти можуть розраховувати не тільки на кваліфіковану медичну допомогу, а і підтримку з боку соціальних працівників, священників.

Інвестиційний проект реалізовано за кошти Державного фонду регіонального розвитку «Реконструкція приміщення під відділення паліативної допомоги Рава-Руської районної лікарні по вул. Грушевського, 120 (поз.4) в м. Рава-Руська Жовківського району Львівської області

Основні заходи проекту: внутрішні оздоблювальні роботи, ремонт та утеплення фасаду, заміна вікон та дверей, заміна внутрішніх водо-каналізаційних мереж та заміна даху.

Тривалість проекту становила 5 місяців, із серпня по грудень 2018 року.

Були залучені кошти Державного фонду регіонального розвитку– 1599,313 тис. грн, а також кошти Рава-Руської міської ради – 177,401 тис. грн.

Додатково за рахунок районного бюджету та коштів Рава-Руської міської ради було проведено Капітальний ремонт приміщення під відділення паліативної допомоги на суму 235, 0 тис. грн, а саме 135,0 тис.грн та 100,0 тис.грн відповідно.

Ремонтні роботи були виконані підрядником ФОП Чикалюк Олена Ярославівна, які стали переможцями проведеного тендеру.

Загальна кошторисна вартість проекту: 1776,714 тис.грн.

Освоєно: кошти ДФРР – 1599,313 тис. грн (роботи – 1574,515 тис. грн, технагляд та авторський нагляд – 24,798 тис. грн). Місцевий бюджет – 177,401 (роботи – 174,946 тис. грн, технагляд і авторський нагляд – 2,455 тис. грн).Loading...
Loading...
Loading...