Новини » Суспільство 11 лютого, 2019, 15:57
У Мінсоцполітики роз’яснили, хто не зможе замовити «муніципальну няню»
Фото: pixabay.com
Фото: pixabay.com

Батькам-вихователям дитбудинків сімейного типу та прийомним батькам, які отримують соцдопомогу, не призначено компенсацію за послугу «муніципальна няня».

Про це Мінсоцполітики повідомило на запит «УНН».

«Компенсація послуги «муніципальна няня» не призначається батькам, які є батьками-вихователями дитячих будинків сімейного типу, прийомними батьками, якщо вони отримують грошове забезпечення відповідно до законодавства», – цитують відповідь Мінсоцполітики.Крім того, компенсацію будуть нараховувати тільки за умови укладання договору про догляд за дитиною до трьох років між одним з батьків/опікунів і муніципальною нянею, якою може бути фізична особа-підприємець або юридична особа.

Нагадаємо, 30 січня Кабмін затвердив порядок відшкодування витрат на послуги з догляду за дітьми до трьох років за програмою «муніципальна няня».

З 1 січня 2019 року обласні та Київська міська держадміністрації мають відшкодовувати вартість послуг за програмою «муніципальна няня» в розмірі прожиткового мінімуму для дітей до шести років. На початку 2019 року ця сума становить 1626 грн.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-16 09:46 :46