Новини » Події 11 лютого, 2019, 2:11
У Харкові протестували проти підвищення тарифів у громадському транспорті

У центрі Харкова відбулася акція протесту проти підвищення тарифів на проїзд у метро і міському наземному електротранспорті.

Серед організаторів акції представники громадських організацій «Євромайдан Харків», «Національний корпус», «Антикорупційний блок учасників АТО» та інші, – повідомляє Укрінформ.

У Харкові протестували проти підвищення тарифів у громадському транспорті

«Нещодавнє підвищення тарифу на проїзд у метро до 8 грн проти колишніх 5 грн, та проїзду у трамваях і тролейбусах до 6 грн проти колишніх 4 грн чи не найвище в країні. Воно є економічно необгрунтованим та ніяк не покращує якість обслуговування пасажирів, тому нові тарифи треба скасувати», – заявив під час акції голова «Нацкорпусу» Харківщини Костянтин Нємічев.

У свою чергу депутат Харківської міської ради, член ГО «Харківський антикорупційний центр» Ігор Черняк підкреслив, що КП «Харківський метрополітен» могло би заробляти на рекламі: «Однак прибутки через непрозорість йдуть на рахунки іншого підприємства, яке орендує торговельні приміщення, а збитки перекладаються на пасажирів».

«Наступного тижня наша організація буде звертатися до суду і вимагати скасування рішення виконкому», – пообіцяв Черняк.

Як сказав екс-депутат Харківської міськради Дмитро Марінин, Антимонопольний комітет України вже займається перевіркою правомірності підвищення вартості проїзду у Харкові.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-23 14:10 :17