У «Батьківщині» багато людей пов’язані з криміналом, – журналіст

ZIK

«Батьківщина» – це місце розпліднення зла. Адже до її складу входили люди із сумнівним минулим, серед них – Віктор Лозинський, Надія Савченко, Олександр Шепелєв та Владислав Мангер. Останнього слідство пов’язує із вбивством Гандзюк.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» говорив журналіст Роман Реведжук.

«Генпрокурор Юрій Луценко був у покійної Гандзюк в лікарні. Він взяв справу на особистий контроль», – коментує експерт.

Водночас Роман Реведжук зізнається, що не вірить в ефективність оголошення про підозру голові Херсонської обласної ради Владиславу Мангері.

«На мою думку, історію можна назвати «Лозинський 2». Він убив людину, за полювання у, нібито, його лісі. Колишній народний депутат від «Батьківщини» запевнив, що приватизував собі цю ділянку. Згодом Апеляційний суд Київської області відпустив його», – каже журналіст.

В «Батьківщині» дуже багато людей, які мають причетність до криміналітету, переконаний Роман Реведжук.

«Тепер Юлія Тимошенко призупинила членство голови херсонської ВО «Батьківщина»  Владислава Мангера. Я гадаю, це суттєво б’є по її рейтингу. Пригадаймо Надію Савченко, яка готувала масові вбивства. Резонансною була справа колишнього нардепа Олександра Шепелєва, якого затримали з посвідченням «ДНР». Суб’єктивно, але я вважаю, що «Батьківщина» – це місце розпліднення зла», – говорить журналіст.

Також у контексті Юлії Тимошенко Роман Реведжук звертає увагу на стосунки України і Росії у галузі нафтопродуктів.

«Ви знали, що Україна має торгові стосунки з Росією у галузі нафтопродуктів? Чому ми від РФ отримуємо дизель та інше паливо? Якщо нині Росія перекрутить «вентиль», то завтра ми не матимемо чим заправляти наші танки. Чому в нас такі відносини зі сусідом? Усе завдяки Юлії Тимошенко, яка свого часу була прем’єром», – зазначає журналіст.

До слова, нагадаємо, раніше виконавчий директор ГО «Економічний дискусійний клуб» Олег Пендзин пояснив, чому через газові угоди Тимошенко українці платили за газ більше, ніж європейці.

Loading...