Новини » Політика 11 лютого, 2019, 20:47
Тарас Чорновіл розгледів в Авакова орієнтацію на одну з політичних партій
ZIK
ZIK

Затриманням активістів у суботу Аваков показав, на чиїй він стороні і за кого буде жорстко діяти Нацполіція. Це не так очевидно по самому Авакову, але от по Геращенку аж «світиться» орієнтація на партію «Батьківщина».

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив політолог Тарас Чорновіл.

«У суботу ми побачили абсолютно чітку диференціацію позиції керівництва МВС і Нацполіції. Ми знаємо, як поводиться поліція у звичайних штатних ситуаціях. Але коли приходить певна група людей із тим, щоб позаважати кандидату в президенти, який виступає на мітингу, принісши відповідний плакат, то їх одразу розділяють і тихо відтісняють», – зауважив Тарас Чорновіл.

Політолог вважає, що невиправдане затримання активістів у суботу, 9-го лютого, показало, на стороні якого кандидата є керівництво МВС.

«Тобто в цих обставинах, які відбулися у суботу – затримання активістів із порушенням усіх норм, мені здається, що це є ознака того, що Аваков певним напрямком показав, на чиїй він стороні і за кого буде жорстко діяти Нацполіція.

Це не так очевидно по Авакову, але от по Геращенку аж світиться орієнтація на партію «Батьківщина». Це досить новий фактор. І цей «фактор Авакова» на стороні однієї конкретної кандидатки показав дуже небезпечну тенденцію», – заявив Тарас Чорновіл і додав, що після «падіння Януковича» таких випадків, коли людей «пакують в кузовки», не було.

Нагадаємо, 9 лютого у Києві перед зустріччю з Тимошенко поліція затримала людей із плакатами «Хто замовив Катю Гандзюк?», зокрема членів організації «С-14». Згодом до відділку поліції на Подолі прийшли прихильники затриманих, і правоохоронці застосували сльозогінний газ та кийки.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-16 11:08 :44