Новини » Політика 11 лютого, 2019, 9:43
Сьогодні суд вирішить, чи повернути Супрун обов’язки міністра
В. о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун. Фото: Мусієнко Владислав/УНІАН
В. о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун. Фото: Мусієнко Владислав/УНІАН

Сьогодні о 14:00 Окружний адміністративний суд Києва розглядатиме клопотання, яке подало Міністерство юстиції України від імені Уряду, щоб скасувати тимчасову заборону Уляні Супрун виконувати обов’язки міністра охорони здоров’я.

Про це У.Супрун повідомила у Фейсбуці.

«Це можливість розблокувати роботу Міністерства охорони здоров’я України.

Зараз в Міністерстві ніхто не має права підписувати накази щодо доставки ліків і вакцин в регіони, підписувати договори для закупівель медичних препаратів або ж направлення людей на лікування за кордоном.

Це ставить під загрозу здоров’я та життя мільйонів людей і є нічим іншим як спробою підірвати національну безпеку», – повідомила У.Супрун.

Вона також додала, що Окружний адмінсуд Києва вже запланував на сьогодні брифінг о 15:00, де планує роз’яснити прийняте рішення у «Справі Супрун». При цьому зазначила, що правники та громадські організації, які займаються судовою реформою, не пригадують такої активної комунікації з боку цього суду щодо своїх ухвал.

«Знаю, що на 13:00 під судом збираються люди на підтримку МОЗУ та трансформації системи охорони здоров’я. Будь ласка, будьте дуже обережними і не піддавайтеся на провокації насильства чи агресії.

Правда переможе», – додала У.Супрун.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 13:28 :15