Новини » Спорт 11 лютого, 2019, 3:08
Сергій Стаховський не вийшов до основної сітки тенісного турніру в Роттердамі
Перша ракетка України Сергій Стаховський програв в першому раунді кваліфікації турніру АТР у Роттердамі / btu.org.ua

Перша ракетка України серед чоловіків Сергій Стаховський програв в першому раунді кваліфікації турніру в Роттердамі, який належить до серії ATP World Tour 500.

Сергій Стаховський за годину та 20 хвилин поступився 83-й ракетці світу Ернестсу Гулбісу з Латвії, повідомляє btu.org.ua.

В першому сеті Сергій втратив свою подачу в четвертому геймі, чого супернику вистачило, щоб довести партію до перемоги – 3:6.

В другому сеті рахунок був рівним до дев’ятого гейму, однак у відповідальний момент Стаховський не зміг взяти свою подачу та в підсумку поступився 4:6.

Додамо, що призовий фонд турніру становить майже 2 млн євро. Діючим чемпіоном є швейцарець Роджер Федерер.

2019-10-21 14:14 :35