Новини » Світ 11 лютого, 2019, 7:24
Росія поводиться, як поранений ведмідь, який просто кидається, – армія США
Фото: EPA-EFE/MAXIM SHIPENKOV
Фото: EPA-EFE/MAXIM SHIPENKOV

США не повинні виключати можливість російської військової присутності у Венесуелі. За словами голови Об'єднаного командування збройних сил США у зоні Центральної та Південної Америки Крейга Фаллера, РФ поводиться, як «поранений, ослаблений ведмідь, який просто кидається» на демократичні інтереси у регіоні.

Про це він заявив в інтерв'ю «Голосу Америки», передає «Українська правда».

За словами Фаллера, у питанні Венесуели збройні сили Сполучених Штатів фокусуються на «підтримці політичного та дипломатичного рішення».

Він не став прямо відповідати на питання, чи розглядається питання відправки до Венесуели миротворчих сил.

При цьому адмірал зауважив, що у «недемократичних» країнах регіону – Кубі, Венесуелі та Нікарагуа – спостерігається вплив Росії та Китаю.

«Якщо говорити про Росію, то тут можливо все. Національна оборонна стратегія США звертає увагу на РФ та Китай. Ми вже приділяємо багато уваги, планування та ресурсів відповіді на поставлені завдання.

Але це відмінні ситуації. Китай – це економічна потуга, що посилюється і у них є цілком легітимні економічні та бізнес інтереси у світі. Але при цьому вони не грають за усталеними правилами», – заявив Фаллер.

«Натомість Росія – це майже, як поранений, ослаблений ведмідь, який просто кидається, і я не можу пророкувати, що зробить РФ, та і не хочу пророкувати. Ми бачили, що вони зробили, і я думаю, що нам треба бути готовити до того, що може статися у майбутньому», – підкреслив він.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 08:45 :50