Новини » Регіони 11 лютого, 2019, 12:24
Рівень захворюваності на грип та ГРВІ на Закарпатті пішов на спад

Карантин сприяв зменшенню кількості хворих серед дітей, натомість кількість дорослих хворих збільшується.

Протягом минулого тижня до медичних закладів Закарпаття із симптомами гострої респіраторної вірусної інфекції (ГРВІ) звернулося 7 тисяч 961 чоловік, що на 4 відсотки (або 320 випадків) менше, ніж за попередній  тиждень. Показник захворюваності перевищує епідемічний поріг на 16%.

Запроваджені карантини сприяли зменшенню кількості ГРВІ серед дітей усіх вікових груп у середньому на 12%. Натомість, кількість дорослих хворих навпаки збільшилася на 12% в основному за рахунок вікової групи 30 – 64 років. Найбільший відсоток звернень дітей до лікарів у Мукачівському та Виноградівському районах, а дорослих – у м.Мукачеві та Перечинському районі (понад 50% звернень).

Епідемічні пороги перевищені у Воловецькому районі в 3 рази, у Тячівському районі та м.Ужгород – на 54%, у Міжгірському районі – на 50%, в Іршавському – на 42%, в Ужгородському – на 34%, у Великоберезнянському та Виноградівському районах – на 25%.

Відсьогодні розпочнеться навчально-виховний процес у закладах освіти Тячівського, Іршавського, Березнянського, Міжгірського районів та м.Хуст і частково – в навчальних закладах Воловецького району. Карантин продовжено ще на один тиждень у школах м.Ужгород, Ужгородського, Мукачівського, Виноградівського, Берегівського та Рахівського районів, – інформують у Закарпатському обласному Центрі здоров’я.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 02:43 :06