Політик нагадав, що багато виборців обирають кандидата вже у кабінці для голосування

ZIK

Реальні соціологічні опитування ми зможемо побачити тільки у день виборів, коли українці вже проголосують за свого кандидата.

Таку думку висловив політичний діяч Василь Гацько в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

На думку політика, найбільш брудною технологією передвиборчої кампанії є маніпуляція різними рейтингами, зокрема і букмекерськими ставками.

«Часто маніпуляція виборцями здійснюється через різні соціологічні компанії та рейтинги, а також через букмекерські компанії. Я впевнений, що не було б ні букмекерських контор, ні ставок у них, якби фаворити букмекерських контор перемагали на виборах або в інших змаганнях», – заважив Василь Гацько.

Він також упевнений у тому, що більшість українців ще не зробили свій вибір.

«Значна частина українців, які зараз говорять, що визначилися із кандидатом, все ж можуть змінити свою думку. Ми знаємо, що згідно з дослідженнями значна частина виборців, незалежно від країни, здійснює свій вибір безпосередньо в кабінці для голосування», – підкреслив Гацько.

Відтак, за словами політика, реальні результати попередніх соціологічних опитувань можна очікувати лише у день виборів, коли українці вже проголосують за свого кандидата.

«Ми маємо ще півтора місяця передвиборчої кампанії, але справжнє соціологічне опитування та ставки букмекерських контор ми побачимо саме 31 березня, коли закінчиться день голосування. Тому потрібно використати цей час, що залишився, щоб у другому турі виборів у представників неолігархічних політичних сил був свій кандидат», – наголосив Василь Гацько.

Нагадаємо, Центральна виборча комісія 11 лютого внесла зміни до Кошторису видатків на підготовку та проведення чергових виборів президента України 31 березня 2019 року, затвердженого постановою ЦВК від 3 січня 2019 року №6.

Необхідність внесення таких змін пов’язана зі збільшенням кількості зареєстрованих кандидатів на пост президента України до 44 осіб. У раніше затвердженому Кошторисі було передбачено видатки із розрахунку 25 кандидатів.

Читайте більше новин про: вибори Президента 2019

Loading...