Новини » Львів 11 лютого, 2019, 18:00
Нова українська школа – школа, в якій приємно як навчатись, так і працювати, – Мандзій

Окрім державного та місцевого фінансування, немало для нової української школи (НУШ) дають і мікропроекти, які втілюють в життя працівники закладів середньої освіти.

Про це повідомила директор департаменту освіти та науки Львівської ОДА Любомира Мандзій, передає кореспондент ІА ZIK.

За словами Мандзій, станом на 2018 рік у Львівській області є 61 опорний заклад та 112 філій, зокрема, за 2018 створено 22 опорні школи, та 36 філій.

«У Львівській області збільшилась кількість дітей, які пішли в перший та десятий клас. Хочу наголосити, що загалом зменшилась кількість закладів загальної освіти, що зумовлено створенням опорних закладів, які в своєму складі мають філії», – розповіла Мандзій.

Також вона зазначила, що цьогоріч фінансування НУШ Львівської області становило 70,9 млн грн державного бюджету та 23 млн грн місцевого. Зокрема, на частину цих коштів у 2018 році вдалось закупити 30 865 парт, 919 проекторів, 1414 ноутбуків та 36 шкільних автобусів.

«Хочу подякувати всім працівникам закладів середньої освіти, що їм вдається модернізувати заклади загальної середньої освіти через реалізацію програми мікропроектів. Щиро дякую всім, хто бере активну участь в цьому, що дозволяє частково, та все ж змінювати на краще наші школи, завдяки чому вони стають цікавими для учнів. Зміна філософії освітнього процесу, зміна ментальності вчителя веде нас до створення школи, у якій приємно як навчатись, так і працювати», – підсумувала Мандзій.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-15 09:56 :49