Новини » Політика 11 лютого, 2019, 17:53
НАЗК врешті почало перевірки декларацій, відібраних за допомогою автоматичної системи

Сьогодні, 11 лютого, на позачерговому засіданні Національне агентство з питань запобігання корупції прийняло рішення про початок проведення чергових 180-ти повних перевірок декларацій високопосадовців, серед яких 89 – поданих представниками суддівського корпусу, та 27 – народними депутатами України. Кількість розпочатих повних перевірок декларацій за результатами ЛАК сягла 500-та.

Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

Декларації для перевірки обрано Системою автоматизованого контролю відповідно до суми набраних кожною декларацією балів. Система розподіляє всі декларації за сумою набраних балів за встановленими критеріями – від найвищого значення до найнижчого. Рішення про проведення перевірок приймаються з урахуванням значення суми балів, починаючи з декларацій, які отримали найбільше значення.

Крім декларацій, які подали судді та депутати, Система обрала для перевірки декларації, подані, зокрема, Надзвичайним і повноважним послом України в Республіці Польща, міськими головами, керівниками відомств та їх заступниками, а також посадовцями ДФС, прокуратури та НАБУ.

Національне агентство перевірить декларації на достовірність вказаних у них відомостей, точність оцінки задекларованих активів, на наявність конфлікту інтересів та ознак незаконного збагачення.

Нагадаємо, показовою для НАЗК стала справа, щодо повної перевірки декларації народного депутата Богдана Дубневича. Після повідомлення про злочин, здійсненого журналістами ІА ZIK повна перевірка, а також підготовка рішення з боку агентства тривала майже 1,5 року – від жовтня 2017 року. І лише нещодавно, 6 лютого, рішення було озвучене на засіданні, виявлено порушення, а справу передано в НАБУ.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-16 09:47 :49