Новини » Регіони 11 лютого, 2019, 10:59
На Тернопільщині під час таємного голосування до ПЦУ приєдналася ще одна громада
На Тернопільщині під час таємного голосування до ПЦУ приєдналася ще одна громада
На Тернопільщині під час таємного голосування до ПЦУ приєдналася ще одна громада

На Тернопільщині у селі Людвище Шумського району релігійна громада перейшла до складу Православної церкви України.

Відповідне рішення у селі приймали на зборах та під час таємного голосування, повідомили IA ZIK у Тернопільській єпархії ПЦУ.

«2 лютого в селі Людвище було проведено таємне голосування щодо переходу парафії з УПЦ Московського патріархату до Православної церкви України. У результаті «за» висловилися 274 осіб, «проти» – 107 і 10 людей утрималися. На парафіяльних зборах, де було розглянуто питання про зміну юрисдикції релігійної громади, 128 осіб висловилися «за», 29 – «проти», – йдеться у повідомленні.

Відтак, архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор задовольнив прохання релігійної громади Різдва Пресвятої Богородиці про перехід. Парафію села прийняли до складу Тернопільської єпархії ПЦУ.

Це тринадцята релігійна громада в області, яка ухвалила рішення про перехід з УПЦ МП.

Як повідомляла IA ZIK, раніше до складу Тернопільської єпархії було прийнято сім релігійних громад Шумського району: сіл Мирове, Матвіївці, Сураж, Радошівка, Бриків, Онишківці та Кордишів. До незалежної Української церкви приєдналися також віряни Гніздичного Збаразького та Розтоків Кременецького району й три парафії у Бучацькому районі: у Стінці та дві – у Трибухівцях. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 02:37 :12