Новини » Львів 11 лютого, 2019, 6:18
На Мостищині від лісопильних підприємств вимагають працювати легально

Забезпечення роботи лісопильних підприємств в правовому полі, їх легальна реєстрація, легалізація робочої сили – одне із першочергових завдань на сьогодні в роботі Мостиської РДА Львівської області. З цією метою відбулося чергове засідання комісії з обстеження та забезпечення легалізації роботи лісопильних об’єктів на території Мостиського району.

Про це повідомив 11 лютого, власкор IAZIK з посиланням на дані Мостиської РДА.

Голова Мостиської РДА Степан Буняк наголосив, що основними завданнями діяльності комісії є обстеження роботи лісопильних об’єктів, попередження незаконного обігу деревини; забезпечення підвищення рівня соціальної захищеності найманих працівників та відповідальності роботодавців за використання їх праці.

На засідання комісії були запрошені суб’єкти підприємницької діяльності Мостиського району, які мають лісопильні об’єкти: їх в черговий раз було ознайомлено з порядком використання лісових ресурсів та обліку деревини на лісопильних об’єктах та складено акти обстеження лісопильного об’єкта.

У роботі комісії взяли участь старший державний ревізор інспектор відділу адміністрування податків і зборів фізичних осіб та єдиного внеску території обслуговування Городоцької ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області О. Пулик, начальник Мостиського відділення поліції Яворівського відділу поліції ГУ НП у Львівській області М. Карапата, головний спеціаліст – юрисконсульт Мостиського відділу обслуговування громадян (сервісний центр)ГУ ПФУ у Львівській області В. Комар, провідний інспектор Мостиського РС ГУ ДСНС України у Львівській області І. Куп’як, заступник начальник ТОВ «Львівенергозбут» ЦОК № 4 м. Мостиська О. Матуш, представник Мостиської районної філії Львівського обласного центру зайнятості Н. Попович, головні державні інспектори ГУ Держпраці у Львівській області Т. Орнат та Ю. Кабан, а також – представники органів місцевого самоврядування.

Присутнім суб’єктам підприємницької діяльності запропонували скористатися програмою Підвищення конкурентоспроможності Львівської області. Відповідно до Програми, суб’єктам підприємницької діяльності, представникам малого бізнесу, які відповідають вимогам «Господарського кодексу», з обласного бюджету відшкодовуватимуть частину відсоткової ставки за кредитами, отриманими в банках, що уклали генеральні угоди про співробітництво з департаментом економічної політики ЛОДА. Конкурс триватиме до 23 лютого.

За результатами засідання комісії було дано відповідні доручення.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 03:32 :38