Новини » Київ 11 лютого, 2019, 14:39
На Громадський бюджет-2020, у якому вже зареєстровано 12 проектів, Київ виділить 160 млн грн, – КМДА
<nbsp;>

До участі у Громадському бюджеті-2020 вже зареєстровано 12 проектів на суму понад 2,5 млн грн. Процедура подачі проектів триватиме до 6 березня 2019 року. З 15 травня до 6 червня 2019 року кияни зможуть обирати проекти, які місто реалізовуватиме у 2020 році, а до 1 серпня має бути розпланована реалізація портфелю ініціатив.

Про це розповів перший заступник голови КМДА Микола Поворозник під час брифінгу, повідомляє Офіційний портал Києва.

«Цього року на Громадський бюджет місто виділить 160 млн грн, а це на 10 млн грн більше, ніж минулого року. Зміщено терміни голосування та планування реалізації проектів: минулого року голосування закінчувалося у вересні, відтак, у розпорядників коштів було замало часу, аби сформувати бюджетні запити на виконання ініціатив киян. У 2019 році голосування закінчується у червні», – розповів Микола Поворозник.

Він підкреслив, що попри нововведення положення залишається без змін. Зокрема, зберігається мінімальна вартість проекту на рівні 50 тис. грн, і максимальна – у розмірі 3 млн. Також залишили відсоток обов’язкового резерву: у кошторисі проектів він становить 20%.

«Залежно від кошторису ініціативи буде визначатися і кількість голосів для перемоги: чим дорожчий проект, тим більше потрібно буде набрати голосів. Ми скасували цього року попередній збір голосів підтримки для направлення його на публічне обговорення та експертизу», – пояснив Микола Поворозник та нагадав про правила етичної поведінки, згідно з якими заборонено підкуп голосів, політичну агітацію та рейтинг доброчесності.

Також перший заступник голови КМДА розповів, що напрями реалізації проектів (на території комунальної власності) не змінились.

«Проекти реалізовуватимуться по таких напрямах: безпека, дороги, транспорт, комунальне господарство, енергоефективність, освіта, охорона здоров’я, соціальний захист, спорт, ІТ, культура, туризм, екологія, громадянське суспільство, публічний простір та інше»,– підкреслив Микола Поворозник і додав, що у 2018-му році за програмою Громадський бюджет-2018 було повністю реалізовано 115 проектів.

«На стадії завершення – 6 проектів, а частково реалізовано – 12 проектів»,– заявив перший заступник голови КМДА.

Нагадаємо, перший заступник голови КМДА Микола Поворозник заявив, що у Київському міському центрі дитячої нейрохірургії здійснено близько 300 операцій за допомоги сучасної техніки.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-18 03:11 :54