Новини » Політика

Малоймовірно, що гумор Зеленського конвертується у бюлетені, – політолог

ZIK

Український виборець чудово розрізняє Зеленського як гумориста та актора розмовного жанру, і Зеленського як політика. Тому зараз важко говорити про те, що його впізнаваність і позитивне ставлення до нього може конвертуватися у галочку навпроти його прізвища у виборчих бюлетенях.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK говорив політолог Костянтин Матвієнко.

«Поза сумнівом, що безкоштовний концерт Володимира Зеленського в Ужгороді є агітацією. Але у Зеленського, чесно-кажучи, немає ніякого політичного капіталу, окрім його впізнаваності як гумориста», – сказав Матвієнко.

На його думку, саме Зеленський експлуатує свій капітал для підвищення рівня впізнаваності. Але виборець чудово розрізняє Зеленського як гумориста та актора розмовного жанру, і Зеленського – політика.

«Я далеко невпевнений, що впізнаваність і позитивне ставлення до Зеленського частини людей з певним рівнем смаків може конвертуватится в бюлетені за нього у виборчих скриньках. Тому що ті хто «ги-ги-кають», як на мене, з низькопробних жартів, вони розрізняють сміх і жарти та вибір головного менеджера країни на найближчі п’ять років», – вважає він.

Журналіст Роман Реведжук, який також був гостем у студії вважає, що дуже сумно, коли люди «хі-хі-кають» над жартами Зеленського.  Адже це виглядає так само, коли Тимошенко «хі-хі-кала» з Путіним під час окупації Грузії Росією. Також зараз є дуже багато технічних кандидатів, які намагаються підкуповувати виборців концертами чи поїздками на відомі курорти.

«Якщо проаналізувати, Порошенко, звісно, є не ідеальним Президентом, і в мене є дуже багато питань до його кадрової політики. Але зараз в країні відбувається боротьба олігархату проти держави. Тому безкоштовний концерт Зеленського в Ужгороді можна розцінювати, як підкуп виборців, так само, як це робить і Шевченко, який неодноразово возив людей на Буковель. І якщо ми зараз піддамося олігархічним маніпуляціям, ми втратимо державу. А я б не хотів, щоб це відбулося і ми повернулися як мінімум на п’ять років назад», – зазначив журналіст. 

Нагадаємо, Громадянська мережа «ОПОРА» вказує, що безкоштовний концерт Володимира Зеленського на вихідних в Ужгороді можна розцінювати як підкуп виборців, оскільки шоумен є кандидатом у президенти.

Loading...